TERMINARZ ZAWODÓW OPRACOWANY PRZEZ ZARZĄD REJONOWY LOK MYSZKOWIE NA ROK 2014
Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

 W dniu 31.08.2014 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju– Strzelec Wojsławice pozycja stojąca 25m – pistolet MAG 9   

Czytaj dalej…

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

LOK Zofia JakubczykW dniu 24.08.2014 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Miedzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie –  Pani Zofii Jakubczyk

                                                                                                                         Czytaj dalej…

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

W dniu 10.08.2014 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Pana Jacka Ślęczki – pozycja stojąca 25m – pistolet MAG 95  

                                                                                                                         Czytaj dalej…

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

W dniu 13.07.2014 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie

o Puchar Prezesa Koła LOK „SG Damian Leśniaki” –      Pana Sylwestra Gębskiego

                                                                                                                        

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 21 drużyn.

 

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Jarter Żarki I”  zdobywając 441

pkt.

W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Świderski Marcin, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz

 

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ S.G Damian ’’ I zdobywając 441 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Kidawka Donat, Gębski Sylwester, Paterek Tomasz, Gross Marek,  Kurczyński Adam

 

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „  Nadwarcie ‘’ I  zdobywając  434 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Matyja Grzegorz, Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Koba Cezary, Siurda Edmund

 

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Protektor ‘’ zdobywając 422 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Biały Arkadiusz, Czyrek Ryszard, Bulski Stanisław,  Miklas Rafał

 

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „ Poraj ‘’ I zdobywając 414 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Artur, Ligus Adrian, Synowiec Jarosław, Knapik Juliusz

 

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „ Sokpol ”  zdobywając 412 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Pasternak Władysław, Okularczyk Marcin, Wietrzyński Jacek, Zamorowski Tomasz, Makuch Piotr

 

 

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Siedlec Duży „  zdobywając 412 pkt

W skład drużyny wchodzili: Ścigała Krzysztof, Ociepka Mateusz, Kozak Piotr, Flak Sławomir, Kozak Kamil

 

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Marcus ‘’ I zdobywając 405 pkt

W skład drużyny wchodzili:  Lichterowicz Tadeusz, Bartoszek Ewa, Bartoszek Marek, Krzyczmonik Michał, Krzyczmonik Robert

 

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Nadwarcie II „ zdobywając 401  pkt.

W skład drużyny wchodzili: Miklas Artur, Nowakowski Michał , Wieczorek Grzegorz, Kołodziejczyk Przemysław, Burzański Dominik

 

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „ Relaks ’’  zdobywając 390 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Lorens Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Janas Krzysztof, Homik Andrzej, Rzetelski Włodzimierz

 

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Eurolas„  zdobywając  377 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Stefanik Sebastian, Szczepańczyk Mariusz, Wiśniewski Andrzej, Maszczyk Zbigniew

 

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Kaliber Zawiercie I ‘’    zdobywając 366 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Okuliński Stanisław, Radosz Piotr, Janoska Dariusz, OkulińskI Łukasz , Wosik Mariusz

 

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Jarter Żarki II ‘’  zdobywając 347 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Noszczyk Ireneusz, Grabiński Leszek, Pniakowski Jarosław, Golibroda Grzegorz, Krok Dominik

 

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Kaliber Zawiercie ’’ II  zdobywając  339  pkt.

W skład drużyny wchodzili: Maślanka Piotr, Buszko Marcin, Musialik Tomasz, Prewendowski Marcin, Czerwiński Andrzej

 

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „ Poraj ‘’ II zdobywając 334 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Raźniewski Bogdan, Synowiec Marcin, Maszczyk Jerzy, Patrzałek Wojciech, Musiał Przemysław

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ Pińczyce „  zdobywając 323 pkt.

W skład drużyny wchodzili:  Rataj Grzegorz, Rataj Przemysław, Męcik Beniamin, Bak Paweł, Męcik Ludwik

 

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „ S.G Damian II ‘’ zdobywając 308 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Zagaj Witold, Żak Włodzimierz, Banik Zdzisław, Bernacki Robert

 

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Winowno‘’  zdobywając 295 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Cesarz Damian, Zimny Dawid, Wilk Krzysztof, Falczyński Sebastian, Kumor Mariusz

 

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Kaliber Zawiercie III ‘’  zdobywając 209 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Głowacki Zdzisław, Gaudyn Kazimierz, Olesik Leszek, Szczygieł Andrzej, Zagórski Zbigniew

 

XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „ MOSiR Myszków‘’  zdobywając 147 pkt.

W skład drużyny wchodzili: Fajer Łukasz, Gurbała Marcin, Siurda Andrzej

Klasyfikacja Zespołowa

KÓŁ LOK

Zajęte miejsce Nazwa drużyny Punkty
I         – miejsce LOK Jarter Żarki I ( 14×10) 441
II        – miejsce LOK S.G Damian I (12×10) 441
III      – miejsce LOK Nadwarcie I 434
IV      – miejsce LOK Protector 422
V        – miejsce LOK Poraj I 414
V        – miejsce LOK Sokpol (11x 10) 412
VII     – miejsce LOK Siedlec Duży (4×10) 412
VIII   – miejsce LOK Marcus 405
IX      – miejsce LOK Nadwarcie II 401
X        – miejsce LOK Relaks 390
XI      – miejsce LOK Eurolas 377
XII     – miejsce LOK Kaliber Zawiercie I 366
XIII    – miejsce LOK Jarter Żarki II 347
XIV    – miejsce LOK Kaliber Zawiercie II 339
XV      – miejsce LOK Poraj II 334
XVI    – miejsce LOK Pińczyce 323
XVII   – miejsce LOK S.G Damian II 308
XVIII – miejsce LOK Winowno 295
XIX    – miejsce LOK Kaliber Zawiercie III 209
XX      – miejsce LOK MOSiR Myszków 147

 

Klasyfikacja Indywidualna

Kół LOK

Zajęte miejsce Nazwisko i imię zawodnika Punkty Drużyna
I       – miejsce Krzyczmonik Robert 96 LOK Marcus
II     – miejsce Kurczyński Adam 95 LOK S.G Damian I
II     – miejsce Okuliński Marek 94 LOK Jarter Żarki I
IV    – miejsce Biały Arkadiusz 92 (4×10) LOK Protector
V      – miejsce Sularz Jacek 92 (2×10) LOK Nadwarcie I
VI    – miejsce Burzański Dominik 91  identyczne wyniki) LOK Nadwarcie II
VI    – miejsce Falczyński Sebastian 91 (identyczne wyniki) LOK Winowno
VIII  – miejsce Grabiński Leszek 91 LOK Jarter Żarki II
IX     – miejsce Gębski Sylwester 90 LOK S.G Damian I
X     – miejsce Musiał Przemysław 89 (identyczne wyniki) LOK Poraj I
X     – miejsce Gross Marek 89 (identyczne wyniki) LOK S.G Damian I
XII   – miejsce Kozak Kamil 89 LOK Siedlec Duży
XIII – miejsce Siurda Edmund 88 (3×10) LOK Nadwarcie I
XIV – miejsce Gabryś Krzysztof 88 (2×10, 5×9) LOK Nadwarcie I
XV   – miejsce Kucharski Krzysztof 88 (identyczne wyniki) LOK Eurolas
XV   – miejsce Knapik Juliusz 88 (identyczne wyniki) LOK Poraj I
XV   – miejsce Świderski Marcin 88 (identyczne wyniki) LOK Jarter Żarki I

 

DATA ZAWODÓW: 09.06.2013 r.

Klasyfikacja zespołowa Kół LOK:

ZESPÓŁ NAZWISKO I IMIĘ Uzyskana ilość pkt. Razem pkt. Zajęte miejsce
 

 

 

LOK Jarter Żarki I

Męcik Zbigniew 86 441        I
Świderski Marcin 88
Dyja Dariusz 86
Okuliński Marek 94
Widera Kazimierz
 

 

 

LOK S.G Damian I

Kidawka Donat 81 441  

II

Gębski Sylwester 90
Paterek Tomasz 86
Gross Marek 89
Kurczyński Adam 95
 

 

 

Lok Nadwarcie I

Matyja Grzegorz 82 434  

III

Sularz Jacek 92
Gabryś Krzysztof 88
Koba Cezary 84
Siurda Edmund 88
LOK Protector Olech Mieczysław 75 422        IV
Biały Arkadiusz 92
Czyrek Ryszard 84
Bulski Stanisław 84
Miklas Rafał 87
 

 

 

LOK Poraj I

Sawicki Grzegorz 83 414 V
Sawicki Artur 77
Ligus Adrian 79
Synowiec Jarosław 87
Knapik Juliusz 88
 

 

 

LOK Sokpol

Pasternak Władysław 86 412  

 

V

 

 

Okularczyk Marcin 86
Wietrzyński Jacek 82
Zamorowski Tomasz 87
Makuch Piotr 71
 

 

 

LOK Siedlec Duży

Ścigała Krzysztof 79 412 VII
Ociepka Mateusz 83
Kozak Piotr 85
Flak Sławomir 82
Kozak Kamil 89
 

 

 

LOK Marcus

Lichterowicz Tadeusz 80 405       VIII
Bartoszek Ewa 74
Bartoszek Marek 87
Krzyczmonik Michał 68
Krzyczmonik Robert 96
 

 

 

 

LOK Nadwarcie II

Miklas Artur

 

79 401  

IX

Nowakowski Michał 83
Wieczorek Grzegorz 80
Kołodziejczyk Przemysław 67
Burzański Dominik 91
 

 

 

LOK Relaks

Lorens Krzysztof 79 390         X
Miroszewski Kazimierz 62
Janas Krzysztof 80
Homik Andrzej 84
Rzetelski Włodzimierz

 

85
 

 

 

LOK Eurolas

Kucharski Krzysztof 88 377       XI
Stefanik Sebastian 88
Szczepańczyk Mariusz 53
Wiśniewski Andrzej 81
Maszczyk Zbigniew 67
 

 

LOK Kaliber Zawiercie I

Janoska Dariusz 67  

 

 

 

366

 

 

 

 

XII

Okuliński Stanisław 67
Radosz Piotr 85
OkulińskI Łukasz 68
Wosik Mariusz -
 

 

 

LOK Jarter Żarki II

Noszczyk Ireneusz 83 347 XIII
Grabiński Leszek 91
Pniakowski Jarosław 29
Golibroda Grzegorz 86
Krok Dominik 58
LOK Kaliber Zawiercie II Maślanka Piotr 33 339 XIV
Buszko Marcin 71
Musialik Tomasz 81
Prewendowski Marcin 70
Czerwiński Andrzej 84
LOK Poraj II Raźniewski Bogdan 57 334  

 

 

XV

Synowiec Marcin 80
Maszczyk Jerzy 84
Patrzałek Wojciech 24
Musiał Przemysław 89
 

 

 

LOK Pińczyce

Rataj Grzegorz 46 323 XVI
Rataj Przemysław 66
Męcik Beniamin 74
Bąk Paweł 61
Męcik Ludwik 76
 

 

 

LOK S.G Damian II

Kulak Jerzy 63 308 XVII
Zagaj Witold 44
Żak Włodzimierz 38
Banik Zdzisław 82
Bernacki Robert 81
 

 

 

LOK Winowno

 

 

 

Cesarz Damian 69  

295

XVIII
Zimny Dawid 53
Wilk Krzysztof 22
Falczyński Sebastian 91
Kumor Mariusz 60
 

LOK Kaliber Zawiercie III

 

 

Głowacki Zdzisław 24 209 XIX
Gaudyn Kazimierz 26
Olesik Leszek 44
Szczygieł Andrzej 28
Zagórski Zbigniew 87
 

 

 

LOK MOSiR Myszków

 

 

Fajer Łukasz 55 147 XX
Gurbała Marcin 14
Siurda Andrzej 78

 

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich, o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Pana Włodzimierza Żaka. Nagrody wręczyli Prezes Ligii Obrony Kraju Pan Piotr Wysocki oraz Burmistrz Miasta Myszkowa Pan Włodzimierz Żak.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „ S.G Damian Leśniaki ‘’ – Pana Sylwestra Gębskiego  – 13.07.2014 r. godz. 9.00.

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

20140629_121415W dniu 29.06.2014 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Pana Włodzimierza Żaka – Z okazji Dni Myszkowa  – 100 m pozycja leżąca – KBKAK

                                                                                                                        

Czytaj dalej…

Wszystkich stron: 1612345Starsze »10Starsze »Koniec »